Fellnet nr 17

Shitet nga: ... 02 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr17 me goma dhe shrafa ne gjendje te mir as nuk dridhin as kurgju nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim