Fellnet per golf 3

Shitet nga: Adnan 30 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 15 me 4 vrima..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim