Fellnet per golf 4

Shitet nga: fejza 20 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 inq me goma te mira jan per gollf 4 dhe bora jan shum te mira asnuk gjujn asnuk dridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim