Fellnet

Shitet nga: Fellne 06 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan me 4 shrafa kapakat i doken Si me 5 shrafa jan t bukura me goma te dimrit fellnet 14 t ngushta nuk jan t gjana t leta per golf opel etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim