Felne 15 coll VW ,me goma te verës :195/65/15

Shitet nga: Jon 17 Dhj 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felne VW me goma te verës ( 3 jane të përdorura vetëm 5-6 muaj,ndërsa njëra është e vjetër ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim