Felne 16 me goma

Shitet nga: Fellne 06 Pri 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felne 16 te golfit 4
Shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim