Felne

Shitet nga: Alberti 22 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ne posedojm Fellne per Vetura te ndryshme
kemi 14 she 15 she 16 she dhe jon posa
Importuar nga jashti ne gjendje te shkelqyer
Me qmime shum te Volitshem
Per me shume informata na Kontaktoni ne TEL-VIBER - +386 49 553870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim