Ffellne tiguan 17

Shitet nga: mentori 13 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan orginal tiguan 17
golf
pasat
turan
shum t rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim