Fiat

Shitet nga: Haxhe Haxhaj 02 Pri 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Bandazha Alumini me 2 guma vere dhe 2 guma dimni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim