GOMA 15 M+S

Shitet nga: xx 11 Jan 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy gom m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim