GOMA PROFILE TE NDRYSHME

Shitet nga: Besii 30 Sht 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te kamionave. Dhe bagerave 22.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim