GOMA REZERV ME BANDASH 125 90 15 FIAT LANCIA

Shitet nga: hilta 21 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA REZER PER LANCIA FIAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim