GOMA SHUM TE MIRA

Shitet nga: GOMA 25 Sht 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
JAN TE ARDHURA PREJ gJERMANIS QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim