GOMA

Shitet nga: GOMA 12 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me bandash dhe pa bandasha shum t`mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim