GOMA

Shitet nga: Visar 23 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 205/60 R 16
Qmimi sipas marrveshjes
049542058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim