GOMAT ME BANDASHA TE MERCEDESIT 190

Shitet nga: Mercedes 14 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me bandasha 185 / 65 R15 te mercedesit 190.Gomat jane ne gjendje te rregullt.
Cmimi;80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim