Gom 13 komplet me bandash

Shitet nga: leutrim. 19 Pri 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet nje gom 175/70/13 komplet me bandasha per golf 2 .vetem goma 10 . Vetem bandashi 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim