Gom 225-70-15C

Shitet nga: Adem 30 Dhj 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet njo gom 225-70-15 me C osht per dimer dhe ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim