Goma & Goma me Alufelgen

Shitet nga: Doroci2 17 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim Goma me shumic
500 Copa pas felge
160 Copa me Alufelgen
Çmimi i volitshem me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim