Goma 205-55-16

Shitet nga: Adem 30 Mar 04:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 205-55-16 per dimer dhe vere dhe me shara shum tmira -vıber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim