Goma 235-65-17 per dimer

Shitet nga: Leutrim 22 Jan 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma vetem dy jav e perdorne. Nr 235-65-17 qmimi 35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim