Goma m+s 205/55/16

Shitet nga: goma 05 Pri 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim