Goma per Opel astra J

Shitet nga: goma 19 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per dimer per opel astra J vetem per ket seri jan 2010 e nalt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim