Goma tveres numri : 195-65-15

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albert 16 Pri 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma tveres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim