Goma

Shitet nga: liridon 11 Pri 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy gomat R15 gomat jon te mir pak te perdorta gomat jon 195.55.R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim