Goma

Shitet nga: A 23 Mar 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Viti i prodhimit 2011 nr 205 60 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim