Goma

Shitet nga: goma 23 Gsh 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jon 215.55.16
Gomat bajn edhe per dimer dhe per ver
Gomat jan shum pak te perdorora
35 Te Dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim