Goma

Shitet nga: Goma 17 Tet 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma komplet me bandasha per golf 4 shum pak te perdorura me rrotkapne origjinal te golf 4 jon M+S
Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim