Goma

Shitet nga: toni 31 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per reciklim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim