Goma

Shitet nga: arbeni 13 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shej goma te dimrit 18she per gjip,bmw X5per me shum informata na kontaktoni ne 049208933gjindemi ne Mitrovic ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim