Goma 1 muaj te perdorura 195 70 R15 C per sprinter

Shitet nga: goma 22 Pri 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane shum te ruajtura dhe shum pak te perdorura te ardhura nga gjermania
JU GARANTOJ nuk gjujn dhe jane pa vrejtje...jane me C dmth per pesha..2 gomat jane te njejta
tel 049 898 744
045 679 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim