Goma 13,14,15,16,17,18,19,20

Shitet nga: Leutrim 18 Gsh 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma te ardhura nga zvicrra jan te rujtne kemi orej te gjith numrav per info me te hollsishme na kontakto ne tel ose na vizito ne magjistralen prishtin mitrovic perball viva fresh store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim