Goma 13,14,15 dhe dy 17-she

Shitet nga: leutrim. 23 Mar 06:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 14-she .dy 185-65/14 M +S. Dy 175-70/14 M+S te katertat jon me bandasha dhe e kan qmimin 80 euro. Dhe dy 175-70/13 te veres jon pa bandasha dhe qmimin e kan 35 euro. Dy 185-65/15 te veres 35 euro . Kater goma 195-65/15 komplet me bandasha te mercedesit.dy.Nje 195-55/15 vetem 5 euro. Dhe nje 175-70/13 e veres vetem 5 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim