Goma 13 dhe 15

Shitet nga: goma 27 Tet 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me bandash 10 euro dhe pa bandasha 5 euro shum t`mira jon gomat jon 13 she
+4 copa jon 15 she jon per gjipa qmimi 15 euro per nje gom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim