Goma 13 dhe 15she

Shitet nga: goma 01 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me bandash dhe pa bandasha shum t`mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim