Goma 135-80-13 per dimer

Shitet nga: Leutrim 31 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 135-80-13 per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim