Goma 145-70-13 treja

Shitet nga: Leutrim 25 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 145-70-13 te reja pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim