Goma 145-80-13

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 145-80-13 jan teper te rujte siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim