Goma 145-80-13

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat per dimer dhe ver 145-80-13 jan te rujtne 4copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim