Goma 15

Shitet nga: leotrim 21 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma 195-55R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim