Goma 15

Shitet nga: gzimi 19 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 x 175 / 55 / 15 dimer
1 x 175 / 65 / 15 dimer
2 x 195 / 55 / 15 verë
3 x 165 / 70 / 13 verë
10 euro copa ose 50 euro krejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim