Goma 155-65-14

Shitet nga: Leutrim 12 Sht 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 155-65-14 te veres dhe te rujtne siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim