Goma 155-65-14 te veres

Shitet nga: Adem 26 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 155-65-14 te veres dhe shum te mira viber wacap. Kemi nr te ndryshem te gomave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim