Goma 155-65-14

Shitet nga: Leutrim 22 Gsh 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 155-65-14 per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim