Goma 155-70-13

Shitet nga: Leutrim 12 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 155-70-13 te veres pos me kan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim