Goma 155-70-13

Shitet nga: Leutrim 29 Nën 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 155-70-13 jan oer dimer dhe pos me kan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim