Goma 155-80-13 te veres

Shitet nga: Adem 17 Krr 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gona te veres pos me kan te reja nr 155-80-13 kemo dhe numra te ndryshem te gomave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim