Goma 155-80-13 vere dhe dımer

Shitet nga: Adem 12 Dhj 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 155-80-13 fort te mira kemi dhe numra te ndryshem te gomave --vıber tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim