Goma 16-55-205

Shitet nga: ekrem 09 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA 16-55-205 te veres jan te rujtne viti i prodhimit i mir 2013 jan 2 Fulda dhe 2 Bamma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim