Goma 16 CONTINENTAL 205/55

Shitet nga: Albin 21 Sht 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat te ardhura nga gjermania te cilat kan nje shtres te trash te cilat nuk shperthehen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim